Naša prva momčad generacije U-15 je pobjedom protiv Koprivnice zasjela na vrh ljestvice sa 15 bodova, koliko ima i drugoplasirani Varaždin 1930, te na taj način su se još približili završnici. Druga momčad je izgubila od Koprivnice u samoj završnici.

Početak utakmice je Bjelovar 1 djelovao nekako uspavano što su gosti obilato koristili te stalno bili s nama u egalu. Pred kraj poluvremena našim greškama dopuštamo Koprivničancima da na predah odu sa 9:11. Do 25. minute su gosti i dalje bili u vodstvu 11:13, ali tada smo zaigrali odličnu obranu te napravili seriju od 7:0 koja je prelomila utakmicu. U završnici smo održavali stečenu prednost te slavili sa konačnih 5 pogodaka razlike.

Druga momčad je odigrala sjajnih 30 minuta, ali su u samoj završnici posustali te upisali poraz od favorizirane Koprivnice. Prvo poluvrijeme je proteklo u izmjenama vodstva, a u nastavku smo mi diktirali tempo te došli do vodstva 20:17. No, tada kao da smo stali što gosti serijom 6:0 koriste i prelamaju u svoju korist. Do kraja nismo uspjeli smanjiti pa gosti idu kući sa dva boda.

U slijedećem krugu naši igrači su gosti 16. prosinca u Varaždinu kad igraju protiv istoimenog domaćina te Ludbrega.

Bjelovar 1 – Koprivnica 22:17 (9:11)

Bjelovar 1: Nadilo 5, Švenda 1, Matić, Đipalo, Šurić 3, Mrkša 3, Fištrović 2, T. Rakačić 4, Žulić, Novak 4, Budemac. Trener: Hrvoje Cikoja.

Bjelovar 2 – Koprivnica 23:27 (15:13)

Bjelovar 2: Gusak 2, Mladenovski 2, Berec 1, Zimet, Lalatović, Cikoja 7, Kudumija 5, Čavlović, Trajkovski, Tasić, Ognjanac 3, Vukalović 3, Mihailić. Trener: Hrvoje Cikoja.