U nedjelju je naša druga momčad ostvarila svoju petu pobjedu u sezoni te uz dva remija sada imaju 12 bodova te drže odlično 6. mjesto na tablici.

Ovu utakmicu igrali smo protiv slabije plasiranog Varaždina 1930 II, ali koji je u ovu utakmicu ušao bitno pojačan čak i sa juniorskim reprezentativcem. No, to je bio još dodatan motiv našoj mladoj momčadi koja je nametnula svoj ritam od prve minute te su efikasnošću prednjačili na terenu. Do poluvremena smo stalno bili u vodstvu te na odmor otišli sa 20:16.

U nastavku nismo dopuštali da se gosti približe na više od 3 pogotka u našu korist, a kako je utakmica odmicala tako smo bili sve bolji i čvršći. To je posebno došlo do izražaja u samoj završnici gdje smo napravili veliku razliku te pobijedili rezultatom 37:29.

U slijedećem kolu gostujemo kod jake Rugvice u subotu u 18:00.

Bjelovar II – Varaždin 1930 II 37:29 (20:16)

Bjelovar II: Žulić, Brletić 1, J. Čulo 2, Ač 3, Švenda 2, Kojić 5, Budemac 4, Kožalski, Lacković, Tomljanović, Ivančan 2, Mihailić 9, Marić 9, L. Čulo, Šogorić, Tuković. TRENER: Goran Višić.