Na jednom bitnom i jakom ispitu nismo uspjeli osvojiti bodove pred prepunom dvoranom u Sisku te smo na taj način malo kompromitirali svoju poziciju na ljestvici.

Sam početak utakmice bili smo dobri u obrani, ali jako dekoncentrirani u napadu te smo promašili previše čistih situacija čime smo dopustili domaćinu da povede sa 3 razlike. Uspjeli smo dići razinu igru te izjednačiti na 9:9, ali tada nekoliko tehničkih grešaka nam presuđuju te domaćini do poluvremena odlaze na 16:12.

U nastavku smo uspjeli smanjiti na 3 razlike, ali nismo igrali na željeni način što je Sisak uvelike koristio te u jednom trenutku poveo čak i 9 pogodaka razlike. Na kraju smo uspjeli smanjiti na 32:25 te se nadamo da ćemo izvući pouke iz ove utakmice te nastaviti raditi kako bi poboljšali svoju poziciju.

Slijedeće kolo igramo protiv Rudara 2 na domaćem terenu u klasičnom terminu u subotu u 19:14.

Sisak – Bjelovar 32:25 (16:12)

BJELOVAR: Poljak (7 obrana), Prvonožac (6 obrana), Cvitanović, Čulo, Komar, Trninić 4, M. Lukačec 4, Lacković, Jurjević, Šimunović 2, Došljak 4, L. Lukačec 7, Saraja, Pedić 1, Baković 2, Kozić 1, TRENER: Željko Čagalj