Jedan pravi ispit zrelosti imali smo na gostovanju u Slatini i položila ga je naša momčad sa

odličnim. Domaćin je prošle ezone igrao kvalifikacije za Premijer ligu te doma vrlo rijetko gube, ali smo

mi uspjeli u potrazi za nova 2 boda.

Početak utakmice nam je nagovijestio tešku utakmicu, a domaćini su se jako dobro snašli u tome

te nam pobjegli na 3 pogotka razlike kada je bilo 10:7. Nakon toga ulaskom vratara Prvonošca smo

uspjeli podići razinu igre u obrani te smo dolazili do nekih laganih golova te uspjeli do poluvremena

preokrenuti rezultat, ali se ipak na odmor otišlo sa 15:15.

Početno vodstvo u nastavku imali su domaćini , ali smo ubrzo mi poveli i nismo se osvrtali.

Granitna obrana nas je dosta trošila pa nije bilo puno mirnoće u napadu, no ipak smo povećanvali

prednost u svoju korist. Oko 40. minute je već bilo jasno da smo bolji takmac te je i do tada bučna

slatinska publika pomalo utihnula. Na kraju smo se zaustavili na plus 6 za veliko slavlje i nastavak niza

pobjeda.

Slatina – Bjelovar 24:30 (15:15)

BJELOVAR: Poljak, Prvonožac (13 obrana), Vidović, Komar, Trninić 1, M. Lukačec 6, Lacković, Jurjević 5,

Šimunović 1, Budemac 1, Došljak 6, L. Lukačec 8, Saraja 1, Marić, Baković 1, Kozić, TRENER: Željko Čagalj