U sedmom kolu prvenstva smo doživjeli četvrti poraz, prvi na domaćem terenu od momčadi Zagreba 2. Bio je to svojevrsni derbi mladih momčadi u kojem su više umijeća pokazali gosti iz Zagreba.

Sami početak utakmice bio je dosta izjednačen, ali sredinom prvog dijela naš napad je malo stao što gosti koriste te odlaze na pet pogodaka prednosti do poluvremena, 12:17.

U drugom dijelu smo pokušali sustići prednost Zagrepčana, ali sve do zadnjih 10-ak minuta nismo uspijevali se približiti. U samoj završnici smo u dva navrata došli na samo 2 pogotka zaostatka, ali više nismo uspjeli te gosti odnose zasluženu pobjedu.

Naša momčad je trenutno deveta u poretku sa 6 osvojenih bodova, a u slijedećem kolu igramo 05. studenog u 12:15 na gostovanju kod Medveščaka.

Bjelovar II – Zagreb II 31:34 (12:17)

Bjelovar II: Žulić, Lešnik, J. Čulo 6, Ač 2, Švenda 2, Kožalski, Lacković 3, Ivančan 2, Saraja 6, Mihailić 4, Tomljanović, Marić 4, Budemac 1, L. Čulo 1, Šogorić, Tuković (13 obrana). TRENER: Goran Višić.