Naše dvije ekipe su gostovale u Marofu te na put kući su dečki ponijeli 6 bodova. Bjelovar 1 je nakon ovog kruga na samom vrhu lige sa maksimalnim brojem bodova dok je Bjelovar 2 na osmom mjestu sa 4 boda.

Bjelovar 1 je u prvoj utakmici imao dostojnog protivnika, Vidovec, koji je prijetio cijelo prvo poluvrijeme. No, u drugom dijelu igrači trenera Cikoje su ubacili u višu brzinu te potpuno zaustavili napadački učinak Vidovčana te lagano priveli utakmicu kraju. U drugoj utakmici protiv Marofa bila je to jednosmjerna utakmica od samog početka te je bilo pitanje samo s koliko golova razlike ćemo pobijediti.

Bjelovar 2 je vrlo lako porazio Marof sa 30:17 u utakmici gdje su gotovo svi igrači zabili gol. U drugoj utakmici protiv Vidovca su odigrali odlično prvo poluvrijeme u kojem su gotovo cijelim tokom vodili, ali u drugom dijelu se vidjelo da je naša momčad mlađa od Vidovčana te je iskustvo presudilo.

U slijedećem krugu na domaći teren stižu nam Varaždin 1930 te Čakovec s kojima ćemo voditi borbu za sam vrh ljestvice.

Bjelovar 1 – Vidovec 25:18 (13:12)

Bjelovar 1: Nadilo 1, Švenda 1, V. Rakačić, Đipalo, Šurić, Mrkša 12, Fištrović 4, T. Rakačić 1, Žulić, Novak 4, Budemac 2. Trener: Hrvoje Cikoja.

Bjelovar 1 – Marof 38:11 (21:4)

Bjelovar 1: Nadilo 2, Švenda, V. Rakačić 2, Đipalo 3, Šurić 3, Mrkša 7, Fištrović 4, T. Rakačić 11, Žulić, Novak 3, Budemac 3. Trener: Hrvoje Cikoja.

Bjelovar 2 – Marof 30:17 (17:4)

Bjelovar 2: Gusak 1, Mladenovski, Berec 1, Zimet 2, Lalatović, Cikoja 3, Kudumija 5, Trajkovski 4, Radaković 2, Čavlović, Tasić, Ognjanac 6, Vukalović 6, Mihailić. Trener: Hrvoje Cikoja.

Bjelovar 2 – Vidovec 20:29 (15:16)

Bjelovar 2: Gusak 3, Mladenovski 4, Berec 2, Zimet, Lalatović 1, Cikoja 3, Kudumija 3, Trajkovski, Radaković, Čavlović, Tasić 1, Ognjanac 2, Vukalović 1, Mihailić. Trener: Hrvoje Cikoja.