U utakmici protiv posljednje plasirane ekipe Novog Zagreba odigrali smo ozbiljnu i efikasnu utakmicu od samog početka te slavili najuvjerljivijim rezultatom ove sezone 23:40.

Već u prvih 10 minuta pokazali smo da smo bolja momčad na terenu te smo poveli sa 7:0, a kako je vrijeme odmicalo tako smo povećavali razliku do poluvremena koje je završilo 22:10 u našu korist.

Početak drugog dijela je protekao u izjednačenoj igri gdje su domaći održavali razliku sa poluvremena, ali kako je susret tekao dalje tako smo bolje zaigrali u obrani te opet postizali lake golove te se zaustavili na konačnih plus 17.

U slijedećem kolu nam u goste dolazi još jedna momčad sa dna ljestvice, Valpovka, a utakmica počinje u standardnom terminu u 19:14 u Dvorani europskih prvaka.

Novi Zagreb – Bjelovar 23:40 (10:22)

BJELOVAR: Poljak (14 obrana), Prvonožac, Čulo 1, Vidović 1, Kos Kalanja 2, Komar 4, Trninić 7, M. Lukačec 1, Lacković 1, Jurjević 2, Budemac 5, Došljak 3, Valinčić, Saraja 5, Marić, Kozić 8, TRENER: Željko Čagalj