U subotu smo bili gosti na novom krugu natjecanja za U-17 u Ivancu gdje smo pobijedili domaćine te izgubili u derbiju protiv vrlo jakog Varaždina 1930.

Prvu utakmicu igrali smo sa Varaždincima u kojoj su se obje momčadi izmijenjivali u vodstvu. Sve do 40. minute bili smo u egalu kada smo zadnji put bili na 19:19. Do kraja utakmice došla je do izražaja širina klupe Varaždina te smo u konačnici izgubili 26:22.

Drugu utakmicu igrali smo protiv domaćina te smo dominirali cijelim tijekom utakmice. Već do poluvremena smo oitšli na dvoznamenkastu razliku, 20:8, pa smo u drugom dijelu malo smanjili gas što je domaćima pomoglo da smanje rezultat na konačnih 30:21.

Slijedeću utakmicu igramu na domaćem terenu 11. studenog protiv Vidovca.

Varaždin 1930 – Bjelovar 26:22 (13:10)

Bjelovar: Žulić, Fištrović, Ač 6, Švenda 3, Kojić 5, Kožalski, Budemac 1, Mihailić 6, Šurić, Brletić 1, Šogorić, Tuković. Trener: Goran Višić.

Ivančica Ivanec – Bjelovar 21:30 (8:20)

Bjelovar: Žulić, Fištrović 4, Ač, Švenda 6, Kojić 6, Kožalski, Budemac 4, Mihailić 5, Šurić, Brletić 3, Šogorić 2, Tuković. Trener: Goran Višić.