U petom kolu prvenstva ostvarili smo treću pobjedu, ovaj puta na domaćem terenu protiv Ivančice Ivanec. Obje momčadi su zaigrale nešto oslabljene, a vidjela se i velika važnost ovog dvoboja pa su ekipe igrale dosta oprezno i u grču većinu utakmice.

Prvo poluvrijeme proteklo je u obostrano izjednačenoj igri u kojoj smo mi vodili gotovo cijelo vrijeme. Pred kraj poluvremena gosti su kratko prešli u vodstvo, ali na poluvrijeme se otišlo našom prednošću 12:11.

Početak nastavka je bio ključan za konačan rezultat jer smo početni dio odigrali sjajno u obrani te brzim rješenjima u napadu smo ostvarili prednost od 16:11. Prema kraju utakmice smo držali stalno rezultat pod našom kontrolom te mirno priveli utakmicu kraju.

Slijedeće kolo gostujemo u Koprivnici, a utakmica počinje u subotu u 20:00.

Bjelovar II – Ivančica Ivanec 28:22 (12:11)

Bjelovar II: Žulić (12 obrana), Lešnik, J. Čulo 6, Ač, Kojić 2, Fištrović, Kožalski, Lacković, Saraja 7, Tomljanović, Marić 9, Brletić, Budemac 4, L. Čulo, Šogorić, Tuković (1 obrana). TRENER: Goran Višić.