Selekcija U13 trenera Dozana je započela svoj put ove sezone na gostovanju u Ivancu protiv dvije momčadi domaćina, Ivančice Ivanec.

U prvoj utakmici imali smo kontrolu cijele utakmice protiv druge momčadi Ivanca te smo preuzeli vodstvo od samog početka dsa bi na poluvremenu rezultat bio 10:4 u našu korist. U nastavku smo održavali stečenu prednost i zasluženo slavili 19:12.

U drugoj utakmici igrali smo protiv vrlo snažnog protivnika koji nas je u potpunosti nadigrao te porazio visokom razlikom 33:11.

Bjelovar – Ivančica Ivanec II 19:12 (10:4)

Bjelovar: Ilić 1, Gosto, Berec 8, Horvat 3, Đurin 1, Kožalski, Novak 2, Jelić Balta, Bašić, Kirin 1, Golubić, Čačija 2, Mihailić 1. Trener: Zlatko Dozan.

Bjelovar – Ivančica Ivanec I 11:33 (4:14)

Bjelovar: Ilić 1, Gosto 1, Berec 1, Horvat 1, Đurin, Kožalski, Novak, Jelić Balta, Bašić 2, Kirin, Golubić 1, Čačija 1, Mihailić 3. Trener: Zlatko Dozan.