Pred dobro ispunjenim tribinama ove subote smo krenuli u natjecanje 1. HRL sjever, a za protivnika smo imali jaku Maksimir Pastelu. Ostvarena je prva pobjeda u ovom natjecanju što će nam biti veliki poticaj za slijedeće utakmice.

Na samom početku utakmice smo čvrstom obranom i angažiranom igrom poveli 5:0 te smo tu stečenu prednost održavali na približnom nivou do poluvremena koje je završilo 16:12 u našu korist.

U nastavku su gosti pokazali zube te su nakon našeg vodstva 19:14 okrenuli rezultat u svoju korist te čak dva puta i poveli. No, raspoloženi su bili naši dečki te su mirno opet vratili prednost na našu stranu te smo mirno priveli utakmicu kraju rezultatom 34:30.

Već ove nedjelje u 19:00 gostujemo u Vidovcu protiv izrazito neugodnog domaćina koji godinama teško gubi domaće utakmice, a koji nam je i stari znanac iz Kup utakmica.

Bjelovar – Maksimir Pastela 34:30 (16:12)

BJELOVAR: Lombes (6 obrana), Prvonožac (6 obrana), Čulo 1, Kos Kalanja, Komar 4, Trninić 3, M. Lukačec 5, Jurjević, Šimunović 3, Došljak 11, Valinčić, L. Lukačec 7, Saraja, Šukman, Marić, Kozić, TRENER: Željko Čagalj