U nedjelju je za našu drugu ekipu započelo natjecanje u 2. HRL sjever koju su zasluženo izborili prošle sezone. Prvo kolo nam je donijelo gostovanje u Dubravi protiv druge ekipe domaćina, a naši momci su uspjeli odmah upisati gostujuću pobjedu.

Početak utakmice pripao je Zagrepčanima koji su poveli sa 5:2, ali tada je na red nastupila naša odlična igra u obrani koja je rezultirala sa samo 4 primljena gola u 30 minuta utakmice te smo već na poluvremenu vodili 9:12.

Početko nastavka pobjegli smo na 9:17, ali su i domaćini pokušavali uloviti priključak. Najbliže što su došli je bilo 16:20, ali tada opet naša veća kvaliteta presuđuje te mirno utakmicu vodimo do kraja i pobjede 24:29.

U subotu u 18:00 igramo u gostima protiv Zaprešića, jednog od kandidata za naslov.

Dubrava II – Bjelovar II 24:29 (9:12)

Bjelovar II: J. Čulo 1, Budemac 5, Švenda 2, Kojić 2, Žulić, Tomljanović, Lešnik, Ivančan, Saraja 7, Mihailić 1, Šukman 3, Marić 8, Brletić, Lacković, Tuković. TRENER: Goran Višić.