Sredinom tjedna odigrali smo još jednu pripremnu utakmicu protiv još jednog premijerligaša KTC-a u kojoj smo ostvarili minimalan poraz. Prvo poluvrijeme imali smo previše promašenih zicera pa smo otišli u veliki zaostatak od 8:13 na poluvremenu. U drugom dijelu digli smo razinu igre u obrani te zaigrali brže što je rezultiralo sa puno više zabijenih golova, ali to ipak nije bilo dovoljno za slavlje naše mlade momčadi jer su iskusni Križevčani uspjeli zabiti gol više, 26:27.

Nastupili su: Lombes (5 obrana), Tuković, Prvonožac (2 obrane), L. Lukačec 4, Kozić, Cvitanović 1, Šukman, Jurjević, M. Lukačec 9, Valinčić, Došljak 5, Lacković, Marić, Trninić 1, Vidović 2, J. Čulo, Komar 1, Šimunović 3, Budemac.

Sada nam odmah slijedi Memorijalni turnir Vladimir Smiljanić Babura na kojem će uz našu momčad nastupiti Moslavina, Sisak te Borac iz Banjaluke.