Sredinom ovog tjedna naša prva momčad je ugostila ekipu Vidovca koja se nalazi s nama u ligi. Ostvarena je prva pobjeda pod novim trenerom, a prikazana je i dopadljiva igra u oba smjera od samog početka utakmice. Čvrsta obrana nam je donijela nekoliko kontri pa smo već do poluvremena napravili dosta veliku razliku od 17:9. U drugom dijelu bilo je puno rotiranja igrača, ali rezultat nije patio te je u konačnici naša momčad ostvarila pobjedu od 29:21.

Nastupili su: Lombes (10 obrana), Tuković (5 obrana), L. Lukačec 6, Cvitanović 3, Šukman 1, Jurjević, M. Lukačec 2, Valinčić 2, Došljak 6, Lacković, Perok, Trninić 2, Vidović 3, Švenda, Komar 2, Šimunović 3.

U subotu smo bili gosti Osijeka koji nas je prošle godine dva puta svladao u Premijer ligi. Na samom početku utakmice odigrali smo dosta loše bez energije u obrani pa su domaćini otišli vrlo brzo na veliku razliku koju su održavali do poluvremena koje je završilo 16:8. U nastavku smo zaigrali bolje i puno bolji rezultat bi ostvarili od konačnih 29:19 da nismo promašili nekoliko čistih prilika. Naši mladi igrači su još zaigrali dodatnih 15 minuta i u tom razdoblju je bilo 9:6 za Osijek.

Nastupili su: Lombes (6 obrana), Tuković (1 obrana), Prvonožac (2 obrane), L. Lukačec 8, L. Čulo 2, Cvitanović, Šukman 1, Jurjević, M. Lukačec, Valinčić 3, Došljak 3, Lacković 2, Marić 2, Trninić 2, Vidović, J. Čulo 1, Komar, Budemac 1.

Slijedeću utakmicu naši rukometaši igraju u srijedu, 23. kolovoza u 19:30 u našoj dvorani protiv KTC-a dok nas u petka i subotu očekuje Memorijalni turnir Vladimir Smiljanić – Babura.