Naše dvije momčadi selekcije U-11 ovoga vikenda gostovale su u Ludbregu pri

čemu je Bjelovar 1 ostvario dvije pobjede, a Bjelovar 2 je u obje utakmice poražen.

U prvoj utakmici je Bjelovar 1 preokretom u drugom dijelu uspio ostvariti bodove

protiv jako dobrog Varaždina. Još početkom nastavka Varaždinci su imali vodstvo od

12:10, ali su nakon tog naši dečki zaigrali puno bolje te smireno priveli utakmicu kraju

za pobjedu 21:17.

Drugu utakmicu su pobijedili vrlo lagano protiv inferiornog Ludbrega, ponajviše

zahvaljujući puno boljoj igri u nastavku jer je na poluvremenu bilo 4 razlike, a na kraju

čak 13, 27:14.

Bjelovar 2 je opet bio dosta slabiji u odnosu na svoje protivnike te su ostvarili dva

uvjerljiva poraza.

U slijedećem krugu igramo u Križevcima protiv domaćeg KTC-a te Marofa, a

utakmice su na rasporedu 06. svibnja. Na tablici je Bjelovar 1 trenutno peti sa 20

osvojenih bodova dok je Bjelovar 2 bez boda na posljednjem mjestu.

Bjelovar 1 – Varaždin 21:17 (9:10)

Bjelovar 1: Trajkovski 3, Gosto 5, Tomljanović 1, Kuharski, Višić, Jelić Balta 5, Biškup 3,

Kirin 4. Trener: Zlatko Dozan.

Bjelovar 1 – Ludbreg 27:14 (10:6)

Bjelovar 1: Trajkovski 3, Gosto 9, Tomljanović, Kuharski 4, Višić, Jelić Balta 2, Biškup 4,

Kirin 5. Trener: Zlatko Dozan.

Bjelovar 2 – Lubreg 4:26 (0:20)

Bjelovar 2: Mrazović, Golubić, Zimet, Cikoja, Maturanec 1, Ključar 1, Chorvatović 2,

Tukerić, Bašić, Janeš, Kožalski, Mamić. Trener: Zlatko Dozan.

Bjelovar 2 – Varaždin 5:26 (2:15)

Bjelovar 2: Mrazović, Golubić 1, Zimet, Cikoja 2, Maturanec, Ključar 1, Chorvatović 1,