U prvoj utakmici na domaćem parketu u proljetnom dijelu prvenstva naša druga momčad ostvarila je visoku pobjedu nad desetkovanom momčadi Nedelišća.

U samom početku utakmice obrana nam je loše funkcionirala te su gosti uspjeli održavati rezultat u egalu sve do 10:9. Tada naši dečki ipak igraju malo angažiranije te do kraja poluvremena rade veliku razliku, 19:11.

U drugom dijelu dolazi do izražaja naša brzina te veće zalaganje u obrani te je samo pitanje bilo koliko razlike će u konačnici biti za nas. U posljednjih 10 minuta naši igrači su još jače zapeli kako bi ostvarili što veću pobjedu koju su se dogovorili u svlačionici te je konačan rezultat od 44:24 plod njihova truda.

Nastavak sezone donosi nam gostovanje u Križevcima kod druge momčadi KTC-a, a utakmica počinje u nedjelju u 16:30.

Bjelovar II – Nedelišće 44:24 (19:11)

Bjelovar II: J. Čulo 1, Kozić 12, Švenda 7, Lacković 6, Brletić, Komar 1, Kožalski, Ivančan 3, Šogorić, Tuković, Budemac 2, Tomljanović 3, Mihailić 1, Šukman 4, Lešnik 4. Trener: Mario Ladić.