U derbiju kola naši mladići nisu uspjeli ostvariti pobjedu protiv iznimno iskusne momčadi

Garešnice koja u sastavu ima 5 igrača sa iskustvom igranja Premijer lige, ali i bod je dobar nakon svih

događanja na ovoj utakmici.

Na samom početku naša momčad je povela 4:0, ali su nakon toga stali te ušli u nervozu zbog

nekih sumnjivih sudačkih odluka te je Garešnica do poluvremena okrenula rezultat u svoju korist. Na

samom kraju poluvremena došlo je i do nervoze između igrača pa su sutkinje podijelile čak 4 crvena

kartona što je više utjecalo na našu ekipu.

Nikako u drugom poluvremenu nismo uspjeli smanjiti rezultat nego su baš domaći imali bolje

momente te su 15 minuta prije kraja imali vodstvo od čak 24:19. Nakon toga Bjelovarčani mijenjaju sliku

na terenu te okreću rezultat u svoju korist, ali Garešnica uspijeva doći do izjednačenja. U zadnjem

napadu nismo iskoristili sedmerac te je tako susret završio podjelom bodova.

Ove nedjelje u 18:00 smo prvi put domaćini u proljetnom dijelu prvenstva kada nam u goste

dolazi Nedelišće, jedina ekipa od koje smo ove sezone izgubili.

Garešnica – Bjelovar II 27:27 (15:12)

Bjelovar II: Kožalski, Brletić 3, L. Čulo 3, Lacković 3, Perok, Šogorić, Tuković, Tomljanović, Ivančan,

Valpotić, Lešnik, Budemac 2, Saraja, Mihailić 8, Šukman 4, Švenda 4. Trener: Mario Ladić.