U vrlo bitnoj utakmici u borbi za završnicu naši dečki su ostavrili velika dva boda protiv vrlo jake momčadi iz Ivanca čime su se privremeno odvojili od istih na tablici.

Cijela utakmica je bila prava prvenstvena te se do zadnjih trenutaka nije moglo vidjeti tko će biti pobjednik na kraju. U prvom dijelu Bjeovarčani su ostvarili prednost od 3 pogotka razlike, ali se do poluvremena ista istopila te se na odmor otišlo sa 12:11.

U drugom dijelu se većinom igralo gol za gol sve do završne 4 minute kad napokon naši dečki ostavruju prednost od 2 pogotka razlike te istu drže do kraja utakmice za veliko slavlje na domaćem parketu.

Nakon 11. kola naša ekipa drži treće mjesto sa 15 osvojenih bodova, a u slijedećem kolu koje je na rasporedu 04. ožujka gostujemo u Vidovcu.

Bjelovar – Ivančica Ivanec 24:22 (12:11)

Bjelovar: Žulić, Gusak, Mladenovski, Nadilo 3, Plentaj 5, Kudumija, V. Rakačić, Matić, Šurić, Čavlović, Pandža, Mrkša 10, Fištrović 3, Ognjanac 1, T. Rakačić 1, Budemac 1. Trener: Hrvoje Privšek.