U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavaka Premijer lige igrači trenera Cikoje ostvarili su

visoku pobjedu protiv desetkovanog KTC-a rezultatom 39:28. Nakon loše odigranog turnira u Pakracu te

poraza protiv Maksimir Pastele naši rukometaši su pokazali popriličan napredak u igri tijekom ovog

dvoboja.

Na početku utakmice se igralo gol za gol, no sredinom prvog poluvremena Kesizupci su pojačali

igru u obrani te su u napadu bili raznovrsni i raspoloženi te su pobjegli na visoku razliku koja je rezultirala

prednošću od 9 golova na poluvremenu.

U drugom poluvremenu su više prilike dobili mlađi igrači, ali rezultat je i dalje bio visoko u korist

naših igrača. Uz manje amplitude došlo se do konačnih plus 11.

Ovo je bio dobar test pred nastavak prvenstva koji nam slijedi idući vikend u Kaštelama, a

istovremeno je domaća struka isprobavala igrača na probi, ljevorukog Luku Došljaka koji je zadovoljio

apetite našeg kluba te će nam biti pojačanje u nastavku sezone.

Bjelovar – KTC 39:28 (21:12)

Bjelovar: Prvonožac (8 obrana), Valinčić, Trninić 3, Jurišić 7, Potnar 1, Ćurić 2, Kozić 1, Komar 1, Šehić 9,

Jurjević 4, Lulić, Grgić (8 obrana), Vidović, Lukačec 4, Budemac 1, Došljak 6, Tuković. Trener: Hrvoje