Još jedna pripremna utakmica je odigrana u našoj dvorani protiv izrazito jake ekipe Sesveta koja

je već nekoliko godina u vrhu tablice našeg najjačeg ranga. Gosti su u konačnici bili uspješniji, ali je naša

momčad prikazala vrlo solidnu igru uz puno angažmana i borbenosti.

Sami početak utakmice je protekao u laganom grču što zbog teških priprema koje su u tijeku što

zbog isprobavanja novih stvari u igri na obje strane. Sesvećani su se na početku odvojili te poveli 3:7, ali

vrlo brzo Bjelovar dolazi na radnu temperaturu i svojom serijom dolazi do 9:9. Do kraja poluvremena je

nekoliko grešaka presudilo da Sesvete odu na odmor sa 12:16.

U drugom dijelu je trener Cikoja dosta mijenjao pa je bilo dosta i uspona i padova u igri te su

Sesvete došle čak do plus 8 desetak minuta prije kraja. Do kraja utakmice domaći su se konsolidirali te

smanjili prednost gostiju na 25:29.

U subotu naša ekipa nastupa na Memorijalnom turniru u Pakracu gdje u polufinalu igra sa

Maksimir Pastelom. Na turniru još sudjeluju domaća Lipa te kutinska Moslavina. U srijedu se u Dvorani

europskih prvaka igra posljednja domaća pripremna utakmica kada nam u goste dolazi KTC.

Bjelovar – Sesvete 25:29 (12:16)

Bjelovar: Prvonožac, Valinčić, Trninić 2, Jurišić 2, Potnar, Ćurić 2, Kozić 1, Komar, Šehić 1, Jurjević 5, Lulić

1, Grgić (11 obrana), Šimunović 2, Vidović 1, Lukačec 6, Lacković 2, Budemac, Tuković (3 obrane). Trener: