U sklopu petog ligaškog kola naša prva ekipa je ugostila Viro Viroviticu te je upisala rutinsku pobjedu rezultatom 36:24. Bilo je to peto slavlje naših rukometaša u isto toliko odigranih susreta. Utakmicu su obilježili Kevind Lind s deset, Ivor Vidaković sa šest i Ivan Čirjak s pet postignutih pogodaka. Vrijedi izdvojiti i raspoloženog vratara Marka Udžbinca koji je skupio respektabilnih 16 obrana. U sljedećem kolu naša prva ekipa gostuje u Zagrebu kod Maksimir Pastele.

BJELOVAR 36:24 (18:11) VIRO VIROVITICA

BJELOVAR: Perić, Čirjak 5, Jurišić 3, Petričević, Lind 10, Fiala 3, Vidaković 6, Vidović, Udžbinac 16 obrana, Tandara 4, Dervenčić, Gašparović 4, Babić 1, Oslovar. TRENER: Dalibor Sokač.

VIRO VIROVITICA: Mater, Kukić 1, Godeč 3, Rončević, Vozab 1, Starčević, Ćaleta Car, Smutni, Paljar 1, Rešetar, Poljak 3, Galetić, Domjanić 2, Janjić 7, Vašarević 1, Moslavac 5. TRENER: Damir Vašarević.

BJELOVAR – ŠSD Bjelovar. SUCI: Josip Kuhar (Samobor) i Damir Prelčec (Zagreb). ISKLJUČENJA: Bjelovar 10 minuta, Viro Virovitica 10 minuta. SEDMERCI: Bjelovar 5 (4), Viro Virovitica 6 (5).