Iako su u samu završnicu utakmice u Križevcima naši rukometaši ušli s vodstvom 19:18, na kraju su ipak poraženi od domaćeg KTC-a rezultatom 24:21. Trener Dalibor Sokač izrazio je zadovoljstvo s pojedinim dijelovima igre u derbiju osmog kola, no i nezadovoljstvo s napadačkim učinkom.

- U obrani smo bili dobri i u tom dijelu nemam dečkima što zamjeriti. Borili smo se, ginuli smo za svaku loptu i o tome najbolje govori samo 24 primljena pogotka. Međutim, u napadačkom dijelu imamo problema sa šutom izvana. Kao da smo pod nekakvom kočnicom i nemamo hrabrosti puknuti sa sedam, osam ili devet metara. Na tom segmentu igre moramo raditi. Moramo dečke osloboditi tog straha od greške.

U sljedećem kolu naši rukometaši ugošćuju Ivanić. Susret je na rasporedu u standardnom subotnjem terminu u 19 sati u Školsko sportskoj dvorani.

KTC 24:21 (11:11) BJELOVAR
KTC: Ševo, Marković 4, Predojević 2, Žganjer 1, Babić 6, Kemenović, Vučelić 6, Miklečić, Hančić, Pehar 4, Mršić 1, Kamenar. TRENER: Dragutin Miklečić.

BJELOVAR: Perić, Jurišić 1, Petričević, Fiala, Lind 4, Čirjak, Tandara 2, Vidaković 1, Kranjec, Gašparović 5, Vidović, Šimunović 1, Udžbinac, Dervenčić 4, Pećina, Babić 3. TRENER: Dalibor Sokač.

KRIŽEVCI – SD Križevci. GLEDATELJA: 400. SUCI: Ante Pavić i Mate Torbarina (oba Zadar). ISKLJUČENJA: KTC 6 minuta, Bjelovar 10 minuta. SEDMERCI: KTC 6 (5), Bjelovar 3 (3).